Voor het derde jaar op een rij is het mogelijk de contributie voor Supportersvereniging Donar te voldoen via de bestelling van de seizoenkaarten van Donar Groningen. Een service die in de afgelopen twee seizoenen door een ruime meerderheid van onze leden werd gebruikt en gewaardeerd.
Bestaande en nieuwe leden hebben tot en met vrijdag 31 juli 2026 vrijwillig de mogelijkheid om hun contributie op deze manier via de seizoenkaartverkoop van Donar te laten verlopen. Huidige leden die hun contributie op dat moment nog niet hebben voldaan, krijgen rond zaterdag 1 augustus een mail met daarin de andere opties om de contributie van SV Donar aan de vereniging te voldoen.
Het bestuur van SV Donar is, volgens goed gebruik, sinds januari door de club meegenomen in het proces rondom de verkoop van seizoenkaarten. Het lagere aantal gegarandeerde thuiswedstrijden in komend seizoen heeft geleid tot een lagere prijsstelling van de Goldcards en seizoenkaarten. We ondersteunen evenwel het initiatief van harte om seizoenkaartkopers te vragen vrijwillig af te zien van deze prijsdaling om de ambities van de club zoveel mogelijk op peil te kunnen houden.
Contributie SV Donar 2026-2027
De prijzen van de contributie aan SV Donar blijven op hetzelfde niveau als afgelopen seizoen: 20 euro voor volwassenen, 15 euro voor studenten en 10 euro voor jeugd tot en met 17 jaar. Dit alles met een maximum van 50 euro per huisadres. Seizoenkaarthouders die momenteel nog géén lid zijn, kunnen via de seizoenkaartcampagne lid worden van SV Donar.
De seizoenkaartcampagne van Donar is traditioneel medio april gestart. De vroegboekkorting loopt tot en met zondag 17 mei. Iedereen kan zijn of haar ‘eigen’ stoel verlengen tot maandag 1 juni. De betaling kan direct via iDEAL|Wero worden voldaan en daarnaast kan er worden gekozen voor incasso’s in één, twee of drie termijnen op of rond achtereenvolgens 1 juli, 1 augustus en 1 september 2026.
Competities in 2026-2027
Het nieuwe reguliere BNXT-seizoen begint in het weekend van 18 september 2026 met maximaal vijf Nederlandse en maximaal elf Belgische deelnemers. De dertigste en tevens laatste speelronde wordt gespeeld op zaterdag 8 mei 2027. Donar neemt daarnaast voor de derde achtereenvolgende keer deel aan het Europese ENBL-toernooi. Dat levert gegarandeerd vier thuisduels op. In de opzet van het toernooi om de Basketball Cup speelt Donar maximaal twee thuisduels in Martiniplaza.
De landskampioen speelt voorafgaand aan het seizoen 2026-2027 tegen de Belgische kampioen van 2026 om de BNXT Supercup. De landskampioen neemt het daarnaast om de Nederlandse Supercup op tegen bekerwinnaar Donar Groningen. Het format van de play-offs 2027 is nog niet definitief vastgesteld, maar het ligt voor de hand dat vier van de vijf Nederlandse clubs in het huidige format om de Nederlandse titel zullen strijden tot en met uiterlijk vrijdag 11 juni 2027.