Word nu lid!

SV Donar organiseert busreis naar Hasselt

door | Geen reacties

Op vrijdag 7 april 2023 speelt Donar de uitwedstrijd tegen Hubo Limburg United in de BNXT League. Het duel begint om 20.30 uur. SV Donar wil naar deze uitwedstrijd een busreis organiseren, mede op ingegeven van het reeds aanwezige enthousiasme onder de leden.

Het idee is vrijdag 7 april om 15.00 uur te vertrekken bij MartiniPlaza en vervolgens richting België af te reizen. We zullen rond 19.30 uur bij de hal arriveren. De tip-off is om 20.30 uur. Rond 3.00 uur zullen we ’s nachts weer in Groningen arriveren.

Prijzen en bestellen
Leden van SV Donar betalen voor deze reis 50 euro inclusief de toegangskaart. Niet-leden kunnen voor 65 euro op en neer inclusief toegangskaart. Jeugd tot 18 jaar betaalt 35 euro. De verkoop verloopt uitsluitend online via onderstaande link. De busreis zal definitief doorgang vinden bij een minimum deelname van 20 personen.

Bestel nu via:
https://secure.ticketunie.com/widgets/408/302/OrderActvity/127814

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *