Word nu lid!

Wegens succes geprolongeerd: de barbecue van SV Donar

door | Geen reacties

De competitie moet nog worden afgerond en daarna volgen ook nog de play-offs, maar toch willen we alvast de datum voor de jaarlijkse barbecue bekendmaken, zodat iedereen daar rekening mee kan houden.

Wij sluiten na de play-offs ieder jaar het seizoen af met onze vermaarde barbecue, dit jaar zal dat zijn op zondag 16 juni op het vertrouwde adres van de buurt- en speeltuinvereniging F.E.O. aan de Gorechtkade 146-148 in Groningen.

Een goede gelegenheid om voor de zomervakantie en basketballuwe periode nog één keer met elkaar te praten over het wisselvallige seizoen 2018-2019 en alvast te bespiegelen en te roddelen over de spelers waarvan dan al bekend is dat ze blijven of nieuw komen.

Aan de Barbecue zijn geen kosten verbonden. Jullie zijn welkom vanaf 16.00 uur. Meld je aan via evenementen@svdonar.nl

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *