Word nu lid!

Busreis Charleroi; losse tickets Europees

door Bas | Geen reacties

Op woensdag 31 oktober organiseert SV Donar een busreis naar Charleroi in België. Vertrek is om 10.30 uur bij MartiniPlaza. Tip-off bij Spirou – Donar is namelijk al om 18.00 uur. Terugkomst bij MartiniPlaza ’s nachts rond 1.30 uur. Prijzen: 20 euro (busreis+ticket) voor leden SV Donar en 35 euro voor niet-leden. Bestellen is eenvoudig via: http://bit.ly/spiroudonar

Losse tickets Europese uitduels
Donar speelt in Europa uitduels tegen achtereenvolgens Pinas Karsiyaka (24/10, 20.30 uur lokale tijd), Spirou Basket Charleroi (31/10, 18.00 uur) en Istanbul BBSK (7/11, 19.00 uur). Data en aanvangstijden zijn onder voorbehoud. Supporters die aanspraak willen maken op losse tickets, kunnen zich daarvoor melden bij de Supportersvereniging Donar. In een e-mail aan uitwedstrijden@svdonar.nl kun je je belangstelling voor wedstrijdtickets aangeven. We zullen per omgaande de mogelijkheden terugkoppelen.
Verkooplink voor losse tickets in Charleroi (10 euro) is: http://bit.ly/spiroulos

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.