Word nu lid!

ALV SV Donar op 7 november

door Bas | 1 reactie

De jaarlijkse Algemene Leden Vergadering (ALV) van SV Donar zal dinsdag 7 november 2017 plaatsvinden in de Boerenbox van het Noordlease Stadion. Inloop 19.30 uur en aanvang 20.00 uur. Alle leden ontvangen over twee weken per e-mail de agenda.

Op de jaarlijkse ALV van SV Donar legt het bestuur van de vereniging, bestaande uit Anita Bats, Michel Belga, Ate Harsta en Bas Kammenga, verantwoording af over het afgelopen verenigingsjaar 2016-2017. Ook wordt de begroting gepresenteerd voor het huidige seizoen 2017-2018.

Leden hebben op de ALV de mogelijkheid om mee te praten over de activiteiten en de planning van het huidige seizoen. Er is ontvangst met een kopje koffie of thee. Na afloop van de vergadering is er de mogelijkheid met elkaar een drankje te drinken aan de bar.

1 reactie

  1. Henk van Bergen –

   Heb ik iets gemist?
   Vergadering van de SV als Donar moet spelen?
   Als het wel doorgaat moet ik mij verontschuldigen,
   want mijn vrouw moet worden opgenomen in het ziekenhuis.
   Er moet een CRT/ICD pacemaker geplaatst worden.
   Gegroet en tot DONAR
   Henk

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.