Word nu lid!

Uit naar Zwolle op zondag 6 november

door Bas | 1 reactie

In Zwolle wordt met ingang van dit seizoen, net als in MartiniPlaza, gewerkt met vaste stoelnummers. Om de service nog verder te verhogen kunnen alle bezoekers nu hun stoeltje uitkiezen in de voorverkoop. Dit geldt ook voor de Donar-fans die zondag 6 november naar Zwolle komen.

Onderstaand en op het evenement op de Facebook-pagina van SV Donar is een link opgenomen naar een speciale pagina waar maximaal 272 zitplaatsen op de eerste en tweede ring voor Groningers beschikbaar zijn. Prijs is 10 euro voor volwassenen en 5 euro voor jeugd tot en met 15 jaar (exclusief €0,35 betalingskosten per iDeal).
https://secure.ticketunie.com/ires/bestel.aspx?trsid=408&vrnr=55059&eveh=285&coho=285

Ticketverkoop Europese uitduels
Losse tickets voor de uitwedstrijden BCM Gravelines-Donar (9/11, 20.00 uur) en Körmend-Donar (23/11, 18.00 uur, vrij toegang) zijn aan te vragen via uitwedstrijden@svdonar.nl.

1 reactie

    1. Berend Smeding –

      Gaan en busreizen naar Zwolle
      En naar Duinkerken?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.