Word nu lid!

Merchandisekasten vernieuwd!

door | Geen reacties

Je hebt ze inmiddels vast wel gezien, onze nieuwe merchandisekasten. Supportersvereniging Donar heeft afgelopen winter hard gewerkt om twee praktische kasten te bouwen en sinds februari zijn deze in gebruik. Ze waren alleen nog wel een beetje kaal van de buitenkant.

Daar is nu verandering in gekomen! Donar-fan Josse Zwols van DeAannemers heeft twee stickers gekocht voor de SV en deze zijn vanaf nu op de kasten geplaatst, zodat goed zichtbaar is dat de kasten bij de SV horen. Bovendien zijn ze herbruikbaar waardoor ze bijvoorbeeld ook tijdens evenementen op een muur geplakt kunnen worden.

Bij deze willen we Josse graag bedanken voor deze spontane actie en voor de mooie stickers!

Merchandisekast 1 Merchandisekast 2

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *