Word nu lid!

Sfeeractie Donar – Den Bosch

door admin | Geen reacties

Supportersvereniging Donar kent een lange traditie van sfeeracties. Zo hebben we onder andere in 2010 de blauw-wit geblokte vlaggen geïntroduceerd, maken we het in de playoffs regelmatig mogelijk voor fans om hun gezicht te schminken, en hebben we vele sfeerverhogende spandoeken gemaakt.

Gisteren, bij de thuiswedstrijd tegen Den Bosch, was het weer eens tijd voor een nieuwe actie. Julian, coördinator van commissie Audio/Visueel & Sfeer, had een prachtige sfeeractie voorbereid: met behulp van vele vrijwilligers werden twintig grote confettikanonnen afgeschoten precies op het moment dat de sprongbal het begin van de wedstrijd aangaf! Een filmpje zegt in dit geval meer dan 1000 woorden:

Deze sfeeractie werd mede mogelijk gemaakt door 2JOIN, hartelijk dank daarvoor!

Zoals van tevoren afgesproken is er vrijwel geen confetti op het veld gekomen, en wat er wel lag werd snel opgeruimd. Een greep uit de reacties van fans:

? #martiniplaza #blauwwit #Donar #basketball #game #homegame #Groningen @svdonar

A photo posted by Jiddy Kammenga (@jiddyk) on

Mooi avondje basketbal?

A photo posted by Justin V (@justin.venema) on

Sfeeractie van de @svdonar bij de jumpball bij aanvang van de wedstrijd ? #together

A photo posted by Donar (@donar_official) on

De persconferentie na de wedstrijd is hier terug te kijken.

 

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.