Word nu lid!

Informatie playoffs 2016

door admin | Geen reacties

Met nog zes wedstrijden te gaan in de reguliere competitie wordt het tijd om naar de playoffs te kijken! Donar staat met 34 punten op een gedeelde eerste plaats en is daarmee al ruim zeker van deelname aan de playoffs.

Omdat van de acht teams maar zes teams meedoen aan de playoffs zijn de nummers 1 en 2 van de competitie vrijgesteld van de kwartfinales. Donar kan nog derde of vierde worden dus zijn ook deze data mogelijk van belang voor ons. De nummer 3 van de competitie zal spelen tegen de nummer 6, de nummer 4 tegen de nummer 5. De kwartfinale is zoals gebruikelijk een best-of-three, waarbij dus het team dat als eerste twee wedstrijden wint doorgaat.

In de halve finale zal de nummer 1 van de ranglijst spelen tegen de winnaar van kwartfinale 4 – 5, de nummer 2 komt uit tegen de winnaar van 3 – 6. De halve finales worden gespeeld in een best-of-seven-reeks.

De winnaars van de halve finales zullen wederom in een best-of-seven de finale spelen.

Data

De voorlopige data van de playoffs zijn als volgt. Mochten er wijzigingen plaatsvinden dan zullen zowel de club als de supportersvereniging hierover mededelingen doen op sociale media:

Kwartfinales

 • donderdag 21 april
 • zaterdag 23 april
 • dinsdag 26 april (indien nodig)

Halve finales

 • zaterdag 30 april
 • dinsdag 3 mei
 • donderdag 5 mei
 • zaterdag 7 mei
 • dinsdag 10 mei (indien nodig)
 • donderdag 12 mei (indien nodig)
 • zaterdag 14 mei (indien nodig)

Finale

 • dinsdag 17 mei
 • donderdag 19 mei
 • zaterdag 21 mei
 • dinsdag 24 mei
 • donderdag 26 mei (indien nodig)
 • zaterdag 28 mei (indien nodig)
 • zondag 29 mei (indien nodig)

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.