Word nu lid!

Busreis Mons (België) gaat door!

door admin | Geen reacties

De busreis naar Mons (België) op dinsdag 10 november gaat door! Je kunt je nog aanmelden via evenementen@svdonar.nl. Er is gekozen voor scenario 1, waarbij we vertrekken om 8:30 zodat we alle tijd hebben om de stad eens goed te bekijken (en een hapje te eten / drinken). De bus komt rond 3:00 uur weer aan in Groningen. Kosten worden geschat op 45 euro voor leden* en 60 euro voor niet-leden (beide prijzen zijn inclusief de kosten voor de toegangskaart).

Als u zich recent via de e-mail heeft aangemeld ontvangt u op korte termijn van ons een e-mail met verdere details.

Tot Donar,

Manon Nienhuis
SV Donar-groep Evenementen

*) Contributie voor seizoen 2015-2016 dient te zijn betaald vóór aanvang van de busreis

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.