Word nu lid!

Eindbarbecue: 28 juni!

door | Geen reacties

Vorige week hebben we een e-mail verstuurd met daarin de vraag op welke datum jullie het liefst de barbecue wilden laten plaatsvinden. De keuze is daarbij in meerderheid gevallen op zondag 28 juni.

We sluiten op die dag als Supportersvereniging Donar het seizoen 2014-2015 af met de inmiddels traditionele barbecue bij buurt- en speeltuinvereniging F.E.O. aan de Gorechtkade in Groningen. De activiteit begint om 16.00 uur en duurt tot uiterlijk 21.00 uur. Deelname is gratis maar aanmelden vooraf wel verplicht.

Alle 41 van de 287 leden die al hebben aangegeven beschikbaar te zijn op die datum zijn uiteraard van harte welkom op zondag 28 juni. Overige leden kunnen zich tot uiterlijk zondag 14 juni aanmelden via communicatie@svdonar.nl.

Tot dan!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *