Word nu lid!

Donarjas voor JD

door admin | 1 reactie

In de pauze van de laatste wedstrijd tegen Leiden heeft Jason “JD” Dourisseau namens enkele supporters een Donarjas kado gekregen, voor al zijn verdiensten voor Donar. De jas heeft de bekende kenmerken: de letters JD op de ene mouw en zijn nummer 8 op de andere.

Jason was zichtbaar blij met het kado, die door donaties van supporters deels is betaald. De SV komt echter nog geld tekort en hoopt dat er supporters zijn die nog mee willen betalen aan de jas. Dit kan door een bijdrage over te maken op rekeningnummer NL92ABNA0565992740 onder vermelding van  “Donarjas JD”.

Donarjas JD - Sander de Jong (6)

Donarjas JD - Sander de Jong (7)

Donarjas JD - Sander de Jong (8)

Donarjas JD - Sander de Jong (1)

Donarjas JD - Sander de Jong (9)

1 reactie

    1. Diana –

      Superleuk iniatief! Met zo’n jasje moet hij volgend seizoen wel weer bij Donar komen spelen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.