Word nu lid!

Gasttrommelaars

door admin | 2 reacties

Een zaterdagavondwedstrijd van Donar tegen Weert met gasttrommelaars!

Een paar weken geleden waren Lieset, Hanna, Anita en Erik meegekomen met een seizoenskaarthouder voor de wedstrijd tegen Zwolle. Toen werd er pas in het derde kwart getrommeld, de reacties van (vooral) de dames was: Gelukkig jullie gaan trommelen!

De vier gaven aan dat zij ook heel graag wilden trommelen. Dat kan natuurlijk bij de SV Donar! Afspraak gemaakt en daar stonden ze, beetje zenuwachtig hopend dat ze het goed zouden doen. Het ging geweldig! We hadden er allemaal plezier in en de wedstrijd werd nog ruim gewonnen ook!

Trommelaarsters

Dames en heer: jullie waren top en zijn welkom voor een volgende keer!

2 reacties

    1. Marian –

      Dat is een erge leuke foto; het enthousiasme straalt er af!

    2. Lieset –

      Ha top! Het trommelen en jullie gastvrijheid was geweldig. Ik ben fan!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.