Word nu lid!

Donar on Tour: Bremen op 28 februari

door | Geen reacties

Op zaterdag 28 februari zal Supportersvereniging Donar de jaarlijkse busreis naar Duitsland maken. Er wordt voor het eerst een bezoek gebracht aan de ÖVB Arena in Bremen.

In de ÖVB Arena in Bremen spelen de Eisbären uit Bremerhaven die avond namelijk om 18.30 uur de derby tegen EWE Baskets uit Oldenburg.

Graag willen we erop wijzen dat deze dag samenvalt met de competitiewedstrijd ZZ Leiden – Donar in de Dutch Basketball League. Wij vonden de unieke locatie in Bremen in combinatie met het affiche van de Noord-Duitse derby toch goede argumenten om deze datum te kiezen.

We vertrekken die zaterdag 28 februari om 11.00 uur vanaf MartiniPlaza en keren ’s avonds rond 23.30 uur terug. ‘s Middags is er de mogelijk rond te kijken in Bremen. Meer informatie volgt in een later stadium voor de deelnemers.

Leden van SV Donar betalen slechts 10 euro voor deze trip. Introducés 35 euro. Opgeven is eenvoudig: stuur een mail naar uitwedstrijden@svdonar.nl , dit is per omgaande mogelijk!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *