Word nu lid!

Aanmelden voor kampioensfeest; exclusief voor leden!

door | 1 reactie

Vanavond staan we met z’n allen op de Grote Markt. Vanaf 18.30 uur is er muziek en om 19.30 uur begint de huldiging van de landskampioen en bekerwinnaar van 2014. Leden van SV Donar kunnen zich aanmelden voor het kampioensfeest in het Newscafe. Er is een beperkt aantal plekken voor het kampioensfeest, exclusief voor onze leden. Kosten zijn 5 euro inclusief één consumptie.

Aanmelden kan zeer eenvoudig door een e-mail te sturen met de namen en lidnummer(s) naar uitwedstrijden@svdonar.nl. Tot 18.30 uur op maandag 2 juni kunnen uitsluitend leden zich aanmelden. Het is dus niet mogelijk niet-leden aan te melden of mee te nemen vanavond.

Vanaf 20.30 uur op maandag 2 juni zullen de bestuursleden van SV Donar je welkom heten bij het Newscafe. Vriendelijk verzoek aan iedereen om uiterlijk 21.00 uur binnen te zijn en de 5 euro zoveel mogelijk gepast te betalen. Het exclusieve en besloten feest van GasTerra Flames duurt tot 22.30 uur. Leden ontvangen bij binnenkomst één consumptiemunt.

1 reactie

    1. Emile Diekstra –

      Hierbij meld ik me aan voor het feest van vanavond! (Ik kom in mijn eentje.)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *