Word nu lid!

Zondag: do or die & mededeling barbecue

door admin | Geen reacties

3 – 3. Dat is na gisteren de stand in de “best of seven”-finale. Zondag 1 juni wordt dus de allesbeslissende zevende wedstrijd gespeeld! Wordt deze gewonnen dan is Donar voor de vierde keer landskampioen! De wedstrijd begint om 13:00, dus niet om 15:00 zoals eerder gepland!

De supportersvereniging is uiteraard weer aanwezig met stand. Iedereen die een kampioensshirt besteld heeft kan deze voor de wedstrijd ophalen bij de stand. Daarnaast is er andere kleding te koop die tegen contante betaling meegenomen kan worden. De wedstrijd is wederom uitverkocht, dus kom op tijd vanwege de verwachte drukte! Er kan niet gepind worden bij onze stand, neem dus contact geld mee!

Oorspronkelijk stond voor deze datum ook de eindbarbecue gepland. Deze gaat helaas niet door en wordt verschoven naar het begin van het volgende seizoen, dus ergens in augustus of september. De definitieve datum wordt later bekend gemaakt.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.