Word nu lid!

Wedstrijd zondag

door | 1 reactie

Na de winst van Den Bosch afgelopen donderdag is de stand in de best-of-7-reeks 2-2. De winnaar van zondag komt dus op matchpoint te staan!

Steun daarom het team door in Donarblauw gekleed te komen. Bij de stand van de supportersvereniging is het mogelijk  om Donarkleding te kopen als je dit nog niet hebt, en om lid te worden. Ook is het weer mogelijk om je gezicht te laten schminken en je haar te laten verven. Kom op tijd, want op = op! De wedstrijd begint om 15:00, de zaal is open vanaf 14:00.

Donarselfie-actie

Maak voor, tijdens, of na de wedstrijd van zondag een Donarselfie en tweet deze naar @svdonar of mail hem naar info@svdonar.nl. De leukste drie inzendingen zullen op de site geplaatst worden en winnen allemaal een Donar/Flames-cap en een Donar-stickerset!

 

1 reactie

    1. Manfred –

      Wedstrijd begind niet om 15:00 uur maar om 13:00 UUR!!!!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *