Word nu lid!

Kaartverkoop uitduels finale play-offs

door | Geen reacties

De kaartverkoop aan Donar-fans voor de uitwedstrijden in de play-offs verloopt via SV Donar. Kaarten kunnen eenvoudig gereserveerd worden door een mail te sturen naar uitwedstrijden@svdonar.nl

Prijs van kaarten voor de finalewedstrijden in Den Bosch is 15 euro voor volwassenen en 7,50 euro voor jeugd tot en met 14 jaar.

De volgende uitwedstrijd wordt gespeeld op donderdag 22 mei om 20.00 uur in De Maaspoort. Reserveren is mogelijk tot woensdag 21 mei om 16.00 uur via uitwedstrijden@svdonar.nl

Busreis
Indien er een derde uitwedstrijd nodig is, zal deze deze wedstrijd op zaterdagmiddag 31 mei wordt gespeeld, er zal dan sowieso een busreis worden georganiseerd. Prijs voor de bus is 30 euro voor leden van SV Donar en 40 euro voor niet-leden. Na het vierde duel (indien 2-2) of het vijfde duel wordt duidelijk of deze wedstrijd noodzakelijk is. De finale wordt gespeeld in een best-of-sevenserie. De eerste ploeg die vier duels wint, mag zich landskampioen noemen. GasTerra Flames staat in de serie voor met 2-1. De kaartverkoop voor het thuisduel op zondag 25 mei (15.00 uur) verloopt via http://bit.ly/donarf3

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *