Word nu lid!

Beslissende wedstrijd

door | Geen reacties

Morgen om 15:00 speelt Donar de beslissende wedstrijd in de halve finale, thuis tegen ZZ Leiden. Bij verlies gaat Leiden door naar de finale, bij winst spelen wij dinsdag al de eerste finalewedstrijd tegen Den Bosch.

De wedstrijd is zo goed als uitverkocht, dus met jullie hulp kunnen we MartiniPlaza volledig op z’n kop zetten! Om dit te doen vragen we iedereen om in het Donarblauw gekleed te komen. Mocht je niks blauw hebben dan kun je bij de stand van de supportersvereniging nog Donarkleding kopen. Daarnaast is het mogelijk om je gezicht blauw/wit te laten schminken en je haar blauw/wit te laten verven. Kom wel op tijd, want op is op!

Bij de stand is het ook mogelijk om het petitieboek “De naam Donar terug in de clubnaam” te tekenen, of teken de petitie online.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *