Word nu lid!

Persconferentie Bekerwedstrijd

door | Geen reacties

Coach Jean-Marc Jaumin van Den Helder Kings had tijdens de persconferentie leuk nieuws te melden. Vorig jaar wist zijn team van elk team in de Dutch Basketball League minstens eenmaal te winnen, op één na: Leiden. Leiden werd uiteindelijk landskampioen. Dit jaar hebben de Kings al 6 wedstrijden tegen Donar gespeeld en nog niet gewonnen. Jaumin hoopte dan ook dat dit nog een keer zou lukken, anders wist hij al wie dit jaar kampioen zou worden. We hopen natuurlijk dat hem dit niet gaat lukken, want het wordt wel weer eens tijd voor nieuwe prijzen voor de Flames!

De persconferentie is hier te bekijken. Om op de hoogte te blijven van alle video’s van SV Donar kun je je abonneren op ons YouTube-kanaal of ons volgen op Twitter.

 

Geen reacties