Word nu lid!

DonarHistorieDag 2014 : 1 februari

door admin | Geen reacties

foto9 - feb 68Op 15 januari 2011 vierde het DonarMuseum in samenwerking met o.a. de supportersvereniging het twaalfde lustrum van Donar basketbal. Er was toen een reünie van oud-spelers, -coaches en -medewerkers, een tentoonstelling voor alle aanwezigen en de website DonarMuseum.nl werd gelanceerd. Ook in 2012 werd een succesvolle reünie met bijbehorende tentoonstelling georganiseerd.

Komende zaterdag – na de wedstrijd tegen Landstede Basketbal uit Zwolle – wordt opnieuw een reünie met tentoonstelling georganiseerd, om zo de historie van Donar levend te houden en mensen te enthousiasmeren in het heden en verleden van dé basketbalclub van Nederland.

Na de wedstrijd is de Bierstube voor iedereen geopend om daar de tentoonstelling te bekijken. Als u nog Donar-materiaal voor het DonarMuseum heeft, dan zouden ze het op prijs stellen als u het dan mee neemt. Hoe groot of klein het ook is, alles is voor hun van waarde!

Geen reacties