Word nu lid!

Zondag: Zwolle uit

door admin | Geen reacties

Het kalenderjaar 2013 werd door Donar helaas met verlies afgesloten. De altijd lastige derby in en tegen Leeuwarden werd met 77 – 75 verloren. In de winterstop werd bovendien bekend dat Jeff Robinson in januari niet zal terugkeren bij GasTerra Flames.

Tijd om vooruit te kijken: aanstaande zondag staat de eerste uitwedstrijd van het nieuwe jaar op het programma. Om 15:00 wordt in en tegen Zwolle gespeeld, de huidige nummer 2 van de competitie. De supportersvereniging wil het jaar positief beginnen en hoopt daarom op veel steun voor het team tijdens de wedstrijd!

Voor wie niet naar Zwolle wil of kan staat volgende week dinsdag alweer de volgende wedstrijd klaar. In MartiniPlaza is dan Rotterdam de tegenstander. Kaarten kunnen hier besteld worden.

Geen reacties