Word nu lid!

Europese sfeer

door admin | Geen reacties

Sfeerteam en Mascottes
Leon Kersten herinnerde ons er al aan: de statistiekenwaren niet in ons voordeel. Waarschijnlijk had niemand dan ook verwacht dat GasTerra Flames drie kwarten lang voor zou staan tegen het Finse KTP Basket. Helaas bleek de voorsprong van 18 punten niet genoeg, in het vierde kwart werden maar 5 punten gescoord waardoor de wedstrijd verloren ging met 72 – 76.

Voor deze Europese wedstrijd pakte het sfeerteam van de supportersvereniging flink uit. Vier grote vlaggen tijdens de spelerspresentatie en de hele wedstrijd lang werd er door vijf trommelaars getrommeld. Dit werd door de 1840 toeschouwers enorm gewaardeerd en zorgde voor vele positieve reacties.

Persconferentie:

Interviews Flames TV:

Statistieken:

Klik op de afbeelding om te vergroten:

20131126 gron_kotk 9008 - Kladblok

Geen reacties