Word nu lid!

Donar – Den Bosch

door admin | Geen reacties

De eerste thuiswedstrijd in het nieuwe seizoen is gespeeld. Helaas werd met 52 – 68 verloren van SPM Shoeters uit Den Bosch. De grootste achterstand was 22 punten welke vervolgens werd goedgemaakt tot 3 punten achterstand. Helaas bleek deze spurt niet genoeg en kon Den Bosch uiteindelijk nog tot 16 punten verschil uitlopen.

Anderhalf uur voor de wedstrijd waren een aantal vrijwilligers van SV Donar al aanwezig om onze spandoeken rond het veld te hangen. Door hun harde werk zag de zaal er mooi aangekleed uit, dus bedankt hiervoor! Ook de komende drie thuiswedstrijden zullen deze spandoeken de hal versieren.

Sfeer 2013-10-12 Sfeer 2013-10-12 (3)

De SV was ook aanwezig bij de persconferentie en heeft deze opgenomen. Je kunt de persconferentie hier bekijken:

Geen reacties