Word nu lid!

Nieuwe penningmeester gezocht

door | Geen reacties

Na een periode van 4 jaar heeft onze huidige penningmeester Steven Kammenga besloten om zich te richten op andere zaken. Wij vinden zijn besluit jammer en willen hem bedanken voor zijn inbreng en de goede, gezonde financiële situatie die hij gecreëerd heeft en achterlaat voor zijn opvolger. Gelukkig blijft hij achter de schermen wel bereid om ondersteuning te verlenen.

De SV Donar zoekt daarom een nieuwe penningmeester.

Wat zoeken we?

 • Goed cijfermatig inzicht
 • Iemand die een juiste begroting kan opstellen
 • Ervaring heeft als penningmeester
 • Je kunt goed in een team werken
 • Financiële achtergrond

Wat zijn o.a. je taken?

 • Contributies innen
 • Contacten met GasTerra Flames
 • Alle voorkomende bankzaken
 • Controle facturen
 • Betaling facturen
 • Meedenken in bestuurlijke en supporterszaken

Wat bieden we je?

We bieden je een enthousiaste omgeving, met een groep mensen die supporter zijn van GasTerra Flames. We hebben een transparante structuur waarin iedereen welkom is, we vinden gezelligheid en samenwerken erg belangrijk. Als SV Donar organiseren we evenementen waar je onderdeel van bent. Bestuursleden hebben ieder hun eigen verantwoordelijkheden die regelmatig met elkaar besproken worden, op die manier bieden we je een kijkje in de hele organisatie van de SV Donar.

Ben jij diegene die we zoeken? Stuur dan een email met een korte beschrijvingen waarom jij bij onze vereniging penningmeester zou moeten worden naar secretaris@svdonar.nl

De sluitingsdatum is woensdag 16 oktober 2013.

Geen reacties