Word nu lid!

SV op de Open Dag

door admin | 1 reactie

Zaterdag 28 september is het zover! De open dag van GasTerra Flames. De start van hopelijk een prachtig seizoen!

De SV Donar zal uiteraard aanwezig zijn op de open dag! Onze ledenstand staat er, en ook onze merchandiselijn zal aanwezig zijn met een stand.

Vrije worpen schieten

Naast de stand hebben we dit jaar een spel waar men vrije worpen kan schieten. Het spel is ingedeeld in leeftijdscategorieën om het voor iedereen mogelijk te maken om een prijs te winnen! Vanwege de drukte die we verwachten op de open dag is de voorwaarde om te kunnen winnen, dat de kandidaat zich inschrijft bij de stand, zodat we achteraf de prijzen kunnen uitreiken!
De leeftijdscategorieën waarin de vrije worpen genomen kunnen worden zijn:

 • 0 t/m 6
 • 7 t/m 10
 • 11 t/m 14
 • 15 t/m 17
 • 18 jaar en ouder

Merchandise

De merchandise zal ook dit jaar een speciale opendagprijs voor de cap hanteren van 10 euro, deze is direct te verkrijgen bij de stand! Ook is er de mogelijkheid om Donarshawls en stickers tegen betaling direct af te halen. Voor de overige merchandise geldt, dat wanneer deze nog in de voorraad zit u het tegen betaling mee kan nemen. Anders mag u gerust een bestelling plaatsen en komt deze merchandise zo snel mogelijk naar u toe.

Naast dit alles zullen we enkele statafels neerzetten waar iedereen een gezellig praatje met elkaar kan houden.

De SV Donar heet u allen welkom en wenst u een gezellig en sportief nieuw begin van het seizoen 2013-2014. Tot Donar!

 

SV Donar – Voor fans, door fans!

1 reactie

  1. Manfred –

   Moi,

   Opendag was mooi vooral bij de SV en zeker niet te vergeten de SV CATERING Dank Dame(s)

   Wanneer komt de juiste jaarplanning op deze site??

   Gr,

   Manfred

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.