Word nu lid!

Afscheid spelers en coaches

door | Geen reacties

Helaas, het seizoen 2012-2013 zit erop. We zijn in de competitie als derde geëindigd, nadat we Den Helder hebben verslagen in de kwartfinale, was Leiden in de halve finale een maatje te groot. Binnenkort zullen de meeste spelers Groningen verlaten.

Donderdagavond willen we alle fans in de gelegenheid stellen om afscheid te nemen van het team. Vanaf 17.30 uur bent u welkom in de de middenhal van MartiniPlaza. Om 18.00 uur zal het team nog één keer aan alle aanwezigen gepresenteerd worden. Daarna is er voor de fans tot 18.30 uur nog gelegenheid om individueel met spelers en coaches te spreken.

Tevens zal de bar geopend zijn vanaf 17.30 uur. Om 18.45 uur zal het team het veld verlaten voor een besloten bijeenkomst.

Geen reacties