Word nu lid!

Informatie komende wedstrijden

door admin | Geen reacties

Woensdag zijn in de Leiden en Den Bosch de halve finales van de play-offs losgebarsten. In Den Bosch verloor de nummer 1 van de reguliere competitie met 67-82 van Aris uit Leeuwarden. In Leiden trok Donar met 75-52 aan het kortste eind. Vanavond wordt in MartiniPlaza de eerste thuiswedstrijd van GasTerra Flames afgewerkt.
Op dinsdag 7 mei wordt de serie vervolgd in Leiden. Op donderdag 9 mei en zaterdag 11 mei staan de mogelijke vierde en vijfde ontmoeting in respectievelijk Groningen en Leiden op het programma. In deze nieuwsbrief staat alle informatie over de kaartverkoop voor de halve finales tussen Donar en Leiden.
Vrijdag 3 mei, 19.30 uur: Donar – Leiden
Voor deze wedstrijd is de verkoop in volle gang via internet. Bestel eenvoudig kaarten via internet en print de e-tickets thuis uit. Volwassenen betalen in de halve finales 18 euro en jeugd tot en met 16 jaar betaalt 9 euro.
Klik hier: http://secure.ticketunie.com/ires/bestel.aspx?trsid=306&vrnr=870&eveh=06
Dinsdag 7 mei, 20.00 uur: Leiden – Donar
De voorverkoop voor supporters van Donar vindt vrijdag 3 mei van 18.30 uur tot 19.15 uur plaats in MartiniPlaza. Er zijn maximaal 125 kaarten beschikbaar. Prijs is 18,50 euro per stuk. Verzoek om contant en zoveel mogelijk gepast te betalen bij de ledenstand van SV Donar. Reserveren kan tot vrijdag 3 mei om 17.00 uur uitsluitend via uitwedstrijden@svdonar.nl.
Donderdag 9 mei, 19.30 uur: Donar – Leiden (indien nodig)
Indien de score vrijdag op 1-1 komt, start de kaartverkoop voor dit duel per omgaande via internet. Indien de serie vrijdag op 2-0 komt en dinsdag op 2-1 dan wordt de verkoop dinsdagavond 7 mei gestart na afloop van Leiden-Donar.
Kijk dan op: http://www.gasterraflames.nl/tickets-bestellen
Zaterdag 11 mei, 20.30 uur: Leiden – Donar (indien nodig)
Indien de score donderdag 9 mei op 2-2 komt, is een vijfde en beslissende wedstrijd nodig. In dat geval rijdt er zaterdag 11 mei sowieso een bus naar Leiden. Reserveren kan op woensdag 8 en donderdag 9 mei uitsluitend via uitwedstrijden@svdonar.nl. Ook losse kaarten kunnen worden gereserveerd via dat mailadres. Na afloop van de wedstrijd Donar-Leiden op donderdag 9 mei zal in MartiniPlaza een voorverkoop plaatsvinden voor Donar-supporters. Prijs is 18,50 euro per kaart. Leden betalen 20 euro voor de busreis (kinderen 10 euro), niet-leden 40 euro.
Finalereeks
De speeldagen in de finale zijn opnieuw vastgesteld, opnieuw onder voorbehoud op: dinsdag 14 mei, zaterdag 18 mei, dinsdag 21 mei, donderdag 23 mei, zondag 26 mei, donderdag 30 mei en zondag 2 juni.

Geen reacties