Word nu lid!

Ga 16 maart mee naar Duitsland!

door admin | Geen reacties

Op zaterdag 16 maart zal de Supportersvereniging Donar een busreis maken naar Duitsland. ’s Middags is er eerst de gelegenheid Meppen te bezoeken. ’s Avonds wordt in Quakenbrück een bezoek gebracht aan Artland Dragons tegen Telekom Baskets Bonn, de huidige nummers 6 en 7 van de Duitse Bundesliga. Voor Artland Dragons speelt o.a. Guido Grünheid die in het seizoen 2007/2008 voor Donar speelde.

Volwassen leden betalen 10 euro en jeugd 5 euro voor de busreis naar Meppen en een bezoek aan Artland Dragons – Telekom Baskets Bonn (aanvang van de wedstrijd is 20.00 uur). Het vertrek is ’s morgens om 10.00 uur bij MartiniPlaza. Rond 0.30 uur keert de Doornbos-bus terug in de Stad.

Meld je snel per e-mail met je lidnummer(s) aan via uitwedstrijden@svdonar.nl.

Geen reacties