Word nu lid!

Nieuwjaarsreceptie

door admin | Geen reacties

Aanstaande zaterdag, als Donar speelt tegen Den Helder Kings, zal er zoals gebruikelijk voorafgaande aan de wedstrijd een nieuwjaarsreceptie zijn. Iedereen, of je nou BBC-lid, seizoenkaarthouder of eenmalige bezoeker bent, is van harte welkom om 18:15 uur in MartiniPlaza. Zowel de voorzitter van GasTerra Flames, Hans Haerkens, als de voorzitter van de SV, Bert Nienhuis, zullen een korte toespraak houden. Dit alles natuurlijk onder het genot van een glas champagne. Vanwege de receptie zal er geen SV-stand aanwezig zijn!

Na afloop kan iedereen de eerste competitiewedstrijd van de nieuwe guard Nate Rohnert en nieuwe coach Ivica Skelin bekijken.

Namens het bestuur van de supportersvereniging: een heel gezond en enerverend 2013 toegewenst!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.