Word nu lid!

Bowling with Flames

door | Geen reacties

Op maandag 3 december 2012 zal het eerste evenement van dit seizoen worden georganiseerd.
Aanvangstijdstip is 19.30 uur tot ca. 22.00 uur.
Locatie: Bowlingcentrum Kardinge
Opgeven kan via evenementen@svdonar.nl.
Er kunnen maximaal 60 supporters zich aanmelden om deel te nemen met het bowlen.
Ben je niet sportief ingesteld en wil je liever kijken dan kan dat natuurlijk ook.
Dan ook graag aanmelden.

De opzet van de avond is als volgt:
Bij Bowlingcentrum Kardinge zijn zes banen afgehuurd voor 2 uur.
Er zal worden gespeeld in twee groepen van 36 personen.
Eerst speelt groepen 1 een volledige ronde van tien beurten.
Na deze tien beurten speelt groep twee een volledige ronde.
Per baan speelt één speler en vijf supporters een volledige ronde.

Na deze twee ronden worden de groepen anders ingedeeld. Op basis van de resultaten van de eerste twee ronden spelen eerst de nummers 37 tot en met 72 op zes banen tegen elkaar. De nummers 37 tot en met 42 op één baan, de nummers 43 tot en met 48 op de volgende baan, enzovoorts. Na deze volledige ronde is het de beurt aan de nummers 1 tot en met 36. De nummers 1 tot en met 6 spelen op één baan en de nummers 7 tot en met 12 op de volgende baan, enzovoorts.
Hierdoor speel je in de tweede ronde altijd samen met iemand van je eigen niveau.

Aan het eind van de avond heeft iedereen twee ronden gespeeld van 10 beurten. De gezamenlijke score van deze twee beurten bepaald de winnaar van de avond. Voor zowel de beste speler als de beste supporter is er een prijs te winnen.

Geen reacties