Word nu lid!

Het seizoen gaat van start!

door admin | Geen reacties

De oefencampagne zit er op, de open dag is geweest: tijd voor het echte werk! Morgen gaat de competitie van start met als eerste een thuiswedstrijd tegen Stepco BSW uit Weert.

Bij het nieuwe seizoen hoort ook  een nieuwe presentatiegids. Mocht je deze nog niet hebben gekregen tijdens de open dag, dan is deze morgen verkrijgbaar bij de infostand van GasTerra Flames in de voorhal, bij de verkoop van de programmaboekjes, en bij de merchandisestand van zowel GTF als de supportersvereniging.

Daarnaast is er ook een nieuw gastenboek voor Donarfans, te vinden op www.donargastenboek.nl. Hoewel de supportersvereniging dit initiatief graag onder de aandacht brengt, moet wel duidelijk gezegd worden dat de supportersvereniging op geen enkele manier betrokken is bij dit gastenboek en geen verantwoordelijkheid draagt voor wat er op het gastenboek geschreven wordt.

Tot Donar!

Geen reacties