Word nu lid!

Oproepen voor het nieuwe seizoen

door | Geen reacties

Het nieuwe seizoen is begonnen met de eerste wedstrijd. Hoogste tijd dat de bezigheden van de supportersvereniging ook weer beginnen. De Donar-Groepen Merchandise en Audio/Visueel & Sfeer hebben een oproep aan alle leden en andere fans:

Donarsjaal

Misschien hebben jullie het al in de wandelgangen gehoord, maar er komt een nieuwe Donarsjaal!

Voor het ontwerp van deze sjaal, willen we jullie vragen om leuke, creatieve ideeën/ontwerpen op te sturen naar merchandise@svdonar.nl. Dit kan geschreven, maar mag ook met een afbeelding erbij.

Enige voorwaarde is dat de Donarkleuren blauw/wit worden gehanteerd (het logo is optioneel).

Mocht jouw ontwerp (mits uniek) gekozen worden, dan krijg je de Donarsjaal gratis. Als er meerdere gelijksoortige ontwerpen binnenkomen kan dit helaas niet.

Ontwerpen mogen tot woensdag 5 september aangeleverd worden.

Trommelaars gezocht

Het sfeerteam van de SV heeft de afgelopen jaren met een kleine groep mensen gezorgd voor sfeer tijdens (thuis)wedstrijden door te trommelen. Zij zoeken echter nog mensen die dit team kunnen versterken en op termijn kunnen overnemen. Ben je geïnteresseerd of ken je mensen die (al is het eenmalig) willen trommelen, neem dan contact op met het sfeerteam via avs@svdonar.nl

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *