Word nu lid!

Het seizoen is begonnen!

door | Geen reacties


De Donarkleding kon de kast uit, want gisteren was het weer tijd voor de traditionele onofficiële seizoensopening bij café Buckshot aan het Zuiderdiep. Onder het genot van een hapje en een drankje kwamen ongeveer 15 Donarfans bijeen om te discussiëren over de Olympische spelen, het nieuwe seizoen voor FC Groningen, maar vooral natuurlijk het nieuwe seizoen voor GasTerra Flames!

 

 

Hierbij was ook Hakim Salem aanwezig, die uitgebreid vertelde over zijn vakantie, het scouten naar spelers in Las Vegas en natuurlijk zijn kijk op het aanstaande seizoen. Zijn weerzien met de Apollohal (de thuisbasis van nieuwkomer BC Apollo, de club waar Aron Royé speelt) zal een bijzondere ervaring worden.

Nog minder dan 70 uur en dan begint het nieuwe seizoen écht, met de eerste training. Iedereen is maandag van harte welkom om 18:00 uur in MartiniPlaza.

 

 

Geen reacties