Word nu lid!

GasTerra Flames U20 bekerwinnaar!

door admin | Geen reacties

De “grote jongens” zijn al een tijdje uitgeschakeld, maar de jongens van GasTerra Flames U20 deden nog volop mee in de bekercompetitie. Na eerder EiffelTowers U20 uitgeschakeld te hebben stond vandaag de finale op het programma, in Almere tegen Binnenland.
De eerste score van de wedstrijd was voor “ons ” en daarna ging het lange tijd gelijk op. Binnenland had een goed tweede kwart en stond vlak voor rust 8 punten voor. Na de rust was het echter Donar dat goed terug kwam en al snel zelf 11 punten voor stond. Die run was allesbepalend: Binnenland kon niet meer dichterbij komen en de wedstrijd werd uiteindelijk met 14 punten verschil gewonnen: 71-57. Topscorer aan onze kant was Yannick van der Ark met 24 punten.

De  eerste filmpjes en foto’s staan inmiddels online:

Samenvatting iBasketball TV

Laatste minuut van de wedstrijd en de reactie van coach Anjo Mekel door Hink-Jan Apotheker

Foto’s door Sander de Jong

Geen reacties