Word nu lid!

Voorverkoop Aris-uit

door admin | 1 reactie

Op zaterdag 17 maart speelt GasTerra Flames de uitwedstrijd tegen Lasaulec Aris in Leeuwarden. Door de goede verstandhouding met onze noordelijke collegaclub heeft de Supportersvereniging Donar ook dit jaar weer honderd kaarten kunnen bemachtigen voor de voorverkoop aan Donar-fans.

Deze verkoop vindt plaats voorafgaand aan de wedstrijd GasTerra Flames-Stepco Weert, aanstaande dinsdag in MartiniPlaza. De verkoop vindt plaats van 18.30 uur tot 19.00 uur bij de ledenstand van SV Donar in de zijfoyer.

Prijs is 8 euro per kaart, waarvan 50 cent ten goede komt aan de SV Donar. Leden van SV Donar kunnen per e-mail maximaal twee kaarten reserveren via uitwedstrijden@svdonar.nl. Reserveren kan tot uiterlijk dinsdagmiddag 6 maart om 16.00 uur onder vermelding lidnummers en het gewenste aantal kaarten. Vriendelijk verzoek dinsdagavond contant en gepast te betalen bij de ledenstand.

1 reactie

  1. elso –

   ik heb een kaartje besteld voor de uitwedstrijd tegen aris
   maar ik was vergeten om mijn naam er bij te zetten bij deze ik hoop dat het nu goed komt
   groetjes elso
   tot dinsdag tot later tot donar

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.