Word nu lid!

DonarHistorieDag 2012

door Bas | Geen reacties

Net als vorig jaar houden we dit jaar op zaterdag 11 februari een reünie van oud-spelers, -coaches en bestuursleden onder de naam DonarHistorieDag 2012!

Voor deze dag proberen we zoveel mogelijk van onze Donarhelden terug te krijgen naar MartiniPlaza in Groningen. Om zo het verleden terug te halen naar het heden en oude tijden te doen herleven. Deze dag zal dan ook totaal in het teken staan van de rijke historie van onze club Donar. Mocht u nog in het bezit zijn van adresgegevens van een oud Donar-speler, -coach of -bestuurslid? Mail ons dan op reunie@donarmuseum.nl.

Alle fans zijn na de wedstrijd tegen Magixx PfK uit Wijchen van harte welkom in Supporterscafé Jump In om samen met de Donarhelden verhalen uit het verleden op te doen. Er zal ook dit jaar een DonarMuseum-tentoonstelling onder de hoofdtribune te vinden zijn.

Als u nog materiaal heeft voor het DonarMuseum, neem dan alstublieft contact op via info@donarmuseum.nl, of neem het op die dag mee!

Deze dag is een initiatief van DonarMuseum.nl en Supportersvereniging Donar in samenwerking met GasTerra Flames.

Geen reacties