Word nu lid!

Jump In 7 januari

door admin | Geen reacties

Afgelopen zaterdag was het zover: na eerder die week te hebben gewonnen van Cangeroes in de bekercompetitie en een verloren wedstrijd in en tegen Den Bosch was het tijd voor de eerste thuiswedstrijd van 2012 tegen Magixx.
Voor de wedstrijd waren alle fans welkom in de BBC-ruimte waar demissionair voorzitter van GasTerra Flames, Rob Schuur, en de voorzitter van de SV, Bert Nienhuis, een korte toespraak hielden. De toespraak van Rob Schuur is te vinden op gasterraflames.nl, de toespraak van Bert Nienhuis volgt later deze week via svdonar.nl

Na de wedstrijd, die werd gewonnen met 83-66 (kwartstanden 23-20, 16-12, 19-15, 25-19) was supporterscafé Jump In voor de eerste keer dit jaar geopend, waar zoals gebruikelijk de persconferentie kon worden bekeken (volgt later) onder het genot van een drankje en een nieuwjaarsrolletje. Later op de avond kon men ook genieten van warme hapjes, mede mogelijk gemaakt door Hanos.
Ook was de nieuwe rolbanner van de SV eindelijk te zien:

Al met al was deze eerste thuiswedstrijd een geslaagde avond. We hopen dat er dit jaar nog vele volgen!

Geen reacties