Word nu lid!

Persconferentie Donar – BC Rudupis

door admin | Geen reacties

Toen ook oud assistent coach Hein Gerd Triemstra had plaatsgenomen op de tribune ging de wedstrijd van start. Een goed begin van Donar maar ook van Rudupis wat resulteerde in 19-22 eindstand van het eerste kwart. En waar het in de competitie vaak goed gaat ging het vandaag helemaal fout in het tweede kwart. Na 6 minuten had Donar slechts 2 punten gescoord en bij het rust wat de tussenstand 30 – 42 in het voordeel van de Litouwers. Onze jongens herpakten zich in het derde en vierde kwart en het leek nog heel even spannend te worden maar uiteindelijk stond er na 40 minuten 77 – 82 op het bord en was de eerste Europese nederlaag dit seizoen een feit.

Dit hadden beide coaches over de wedstrijd te zeggen.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.