Word nu lid!

GasTerra Flames Experience een groot succes!

door admin | Geen reacties

Dinsdag 8 en woensdag 9 november 2011 was het weer tijd voor de jaarlijkse Promotiedagen voor het bedrijfsleven Noord-Nederland. Op deze beurs was een gezamelijke stand van GasTerra Flames en de SV Donar, genaamd de GasTerra Flames Experience.
Enkele BBC-leden en SV-vrijwilligers hebben deze stand opgebouwd en bemand tijdens de beursdagen. Twee dagen lang was het bijzonder druk in de stand, maar vooral ook erg gezellig. Er was van alles te drinken en eten, men kon op de bankjes en krukjes bijpraten, en er kon een balletje geschoten worden op een van de twee baskets. Dit alles onder begeleiding van muziek van een aanwezige dj.
Naast het huidige team zijn ook o.a. de jarige oud-speler/coach Hein-Gerd Triemstra en oud-speler Rob de Bruin langsgekomen. Dankzij de grote foto van het publiek op de achterwand (6×6 meter) waren ook de fans er de hele tijd bij.


Hein-Gerd laat zien dat hij nog steeds kan basketballen


Zicht op de achterwand


Ook Hakim laat zien wat hij kan


Rob de Bruin in gesprek met de voorzitter


Algemene indruk


De DJ en bar

Foto’s: Sander de Jong

Wat ons betreft was de samenwerking erg prettig en zeker voor herhaling vatbaar. De eerste plannen voor volgend jaar liggen al klaar!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.