Word nu lid!

Mededelingen: Elke zaterdag Jump-In

door | Geen reacties

Elke zaterdag Jump In

De Supportersvereniging Donar heeft onlangs met MartiniPlaza een overeenkomst afgesloten die erin voorziet dat er bij elke thuiswedstrijd die op zaterdag wordt gespeeld, de eigen ruimte Jump In geopend is. Na elke zaterdag zorgt de SV Donar bovendien voor live muziek.

Donar Card Seizoen 2011-2012

Ook dit seizoen zal een uur voor aanvang van de wedstrijd de ledenstand geopend zijn voor alle vragen die betrekking hebben op de contributie en de vereniging. Bij iedere thuiswedstrijd van het seizoen kunnen alle leden die hun contributie betaald hebben persoonlijk hun nieuwe ledenpas ophalen. Deze pas is dit jaar voorzien van een nummer én naam zodat de afzonderlijke gezinsleden hun passen goed uit elkaar kunnen houden. Bij de Donar Card zit ook eenmalig een tweetal brieven over de mogelijkheid van automatische incasso voor de contributie en de uitwedstrijden.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *