Word nu lid!

Geslaagde eerste thuiswedstrijd

door admin | Geen reacties

De eerste thuiswedstrijd van het seizoen zit er op. De 3560 aanwezige toeschouwers (waaronder Louis van Gaal) werden getrakteerd op een leuke wedstrijd met een superspannend slot. Grote man aan de kant van Leeuwarden was Lance Jeter met 21 punten. Alleen kon hij de zenuwen niet in bedwang houden (is ook lastig met meer dan 3500 mensen die een hoop kabaal maken) bij de laatste vrije worp en deze werd gemist waardoor er een eindstand van 83-82 op het scorebord te zien was.

Aan de kant van Groningen waren de topscorers Alex Wesby met 23 punten, David Bell met 17 en Sergio de Randamie met 15 punten.

Bekijk in onderstaand filmpje wat beide coaches over de wedstrijd te zeggen hadden.

Na de persconferentie werd ook het sponsorcontract met RTV Noord verlengd. Ook dit heeft de SV Donar vastgelegd.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.