Word nu lid!

Kaartverkoop voor Supercup in Utrecht

door | 1 reactie

Op zaterdag 24 september om 15.00 uur wordt voor het eerst de Incontrol Supercup gespeeld tussen landskampioen ZZ Leiden en bekerwinnaar GasTerra Flames. De kaartverkoop voor deze wedstrijd verloopt via de Supportersvereniging Donar. Tickets voor deze wedstrijd kosten 12,50 euro en zijn eenvoudig te bestellen door een e-mail te sturen met ALLE namen en geboortedata van de personen die een ticket willen aanschaffen, naar het volgende mailadres: uitwedstrijden@svdonar.nl.

Er zal op de wedstrijddag om 11.00 uur een supportersbus vertrekken vanaf Martiniplaza. Prijs voor deze busreis is 35 euro voor volwassenen (inclusief ticket) en 25 euro voor jeugd tot en met 16 jaar (inclusief ticket). De betaling van losse kaarten en voor de vindt vooraf per bank plaats. Losse kaarten worden toegestuurd in de week voorafgaand aan de wedstrijd.

1 reactie

  1. marc –

   hallo ik zal in principe wel mee willen maar even een vraag daarover!!!!
   Ik moet namelijk voor 8 uur weer in de stad zijn als jullie mij dat kunnen garanderen dan zou ik graag mee willen.

   B.V.D.

   Marc

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *