Word nu lid!

Eerste training + video spelerspresentatie

door admin | 1 reactie

Onder belangstelling van circa 700 trouwe Donar supporters werkt de bijna compleet nieuwe selectie onder leiding van onze nieuwe hoofdcoach Hakim Salem de eerste traditionele training af in Martiniplaza. Sommige toeschouwers moesten nog even wennen aan de namen en daarbij behorende gezichten maar dat gaat dit seizoen vast snel goed komen. De ‘ooh’ – en ‘aah’s kwamen ook al snel toen Bryan Davis er lustig op los dunkte. Ook nieuweling Max van Schaik (pas 19 jaar) maakte een sterke indruk. De van Bergen op Zoom overgekomen Ties Theeuwkens was wel aanwezig maar deed niet mee omdat hij al drie wedstrijden met het Nederlands team in de benen had zitten. De training duurde in tegenstelling tot verleden bijna twee keer zo lang.

Nadat de spelers hadden gedoucht en gegeten werd de spelerspresentatie gehouden waar iedere speler werd voorgesteld door Hink Jan Apotheker en Hakim Salem. Door de limiet van het medium Youtube waren we genoodzaakt om de presentatie in drie delen te knippen en helaas stonden de spelers niet echt goed in het licht. Onze excuses voor de matige geluidskwaliteit maar beter iets dan niets zullen we maar zeggen!

1 reactie

    1. JanW –

      Dank voor het plaatsen! Interessant om te volgen!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.