Word nu lid!

Marco van den Berg erelid van de SV!

door admin | 2 reacties

© Sander de Jong

112 competitiewedstrijden, 34 playoffwedstrijden, 11 bekerwedstrijden, 8 Europese wedstrijden: dat is hoeveel wedstrijden Marco van den Berg heeft gecoacht de afgelopen drie jaar (oefenwedstrijden niet meegerekend). Daarvan werden 118 gewonnen en 47 verloren (71,5%), met een totaal doelsaldo van 13.499-11.948.

In deze drie jaar werd eenmaal het Landskampioenschap gewonnen; eenmaal de Beker; en GasTerra Flames werd onder zijn leiding de eerste Nederlandse club die in (de voorronde van) de Euroleague speelde. Hoewel hij in Veenendaal is geboren, is hij een échte Groninger (hij verhuisde een paar maanden na zijn geboorte naar Vinkhuizen). Niet alleen heeft hij Donar gecoacht, hij speelde bovendien van 1984 tot 1986 voor Donar in de Promotiedivisie. Om met zijn eigen woorden te spreken: “in dit hart klopt Donarbloed. En zo lang dit hart klopt, klopt Donar.”

Op 30 mei 2011, de dag na de nipt verloren finale tegen ZZ Leiden en de dag van het afscheid van spelers en coaches, is Marco van den Berg erelid van de supportersvereniging geworden. Hij treedt daarmee toe tot het korte rijtje Martin de Vries (speler van 1979-1983 en 1986-1990) en Hein-Gerd Triemstra (speler van 1992-1998 en 2000-2004, coach van 2009-2011).
Marco, welkom in deze zeer exclusieve club en bedankt voor al je werk de afgelopen jaren!

2 reacties

  1. Jan Weeber –

   Bedankt Marco, voor 3 prachtige coach-seizoenen en je aandacht voor de trouwe fans!

  2. Ruurd Voorneveld –

   Marco,

   Ook super bedankt voor alle mooie wedstrijden.
   We wensen ik jou met je familie erg veel succes met je toekomst plannen.

   groet Ruurd Voorneveld

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.