Word nu lid!

Hakim Salem nieuwe coach Donar

door admin | 1 reactie

Om 12:00 vandaag is Hakim Salem officieel door de club gepresenteerd als nieuwe coach van Gasterra Flames. Salem is gekozen door het bestuur uit vier kandidaten. Hakim heeft als missie meegekregen om het kampioenschap van Nederland terug te winnen van Leiden. Rob Schuur omschreef Salem als’:  ‘getroffen door passie, gedrevenheid, ambities en zijn echtheid. Geen gemaaktheid of kunstjes. Hij is zoals hij is. … Ook manier van spelen, hard werken, hard rebounden en hard verdedigen. Zelfs met grote achterstand hoofd niet laten hangen. … Aantoonbaar laten zien dat hij spelers beter kan maken. Hier zit een coach die jongere en meer ervaren spelers beter kan maken. … hard werken is de norm, maar ook met de menselijke maat. Lot uit de loterij weten binnen te halen. Talentrijke en proffesionele man’

Verder werd op de persconferentie bekend gemaakt dat Jason Dourisseau nog een jaar blijft en dat Sergio de Randamie verhuisd van Amsterdam naar Groningen. Mark Peter Hof zal volgend geen onderdeel uitmaken van het eerste team.

1 reactie

  1. Ruurd Voorneveld –

   Heren,

   Ik denk een prima stap, kijk naar wat de Fc heeft gedaan met een onervaren trainer.
   Hopelijk ook meer kansen voor de jeugd.
   Heb nu al weer zie in het nieuwe siezoen.

   Mvgr gr Ruurd Voorneveld

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.