Word nu lid!

Zaterdag Jump In open!

door admin | Geen reacties

Komende zaterdag na afloop van de laatste thuiswedstrijd van het seizoen zal Jump In vanaf circa 17.15 uur geopend zijn.
Ongeacht de uitslag zal er een DJ draaien in de ruimte van de Supportersvereniging Donar. Jump In is in ieder geval tot 19.15 uur geopend voor leden van SV Donar en de fans uit Leiden.
Aangezien de wedstrijd rond 17.15 uur is afgelopen, zullen de meeste van de aanwezigen ongetwijfeld trek hebben in wat te eten. Er is deze week GEEN lopend buffet, zoals afgelopen week. Wel is er de mogelijkheid snacks aan te schaffen voor één Martiniplazamuntje per stuk. Het gaat daarbij om hambugers, broodjes Unox en broodjes gezond.
Om een indicatie te krijgen van de belangstelling hiervoor, wordt iedereen die nu al weet dat hij of zij zaterdag trek heeft in een snelle hap, verzocht een globale bestelling op te geven via uitwedstrijden@svdonar.nl. Op basis daarvan kunnen wij een bestelling doen richting de horeca van Martiniplaza.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.