Word nu lid!

Jump-In en Busreis Leiden 22 mei

door admin | 2 reacties

Jump In op zaterdag 21 mei: buffet en geopend

Vanavond, zaterdag 21 mei, speelt GasTerra Flames de tweede thuiswedstrijd in de finaleserie. Deze wedstrijd begint in verband met live TV-uitzending al om 15.30 uur. Na afloop van de wedstrijd hebben de fans van GasTerra Flames en ZZ Leiden om 18.00 uur de mogelijkheid deel te nemen aan een lopend buffet. Prijs is 15 euro voor volwassenen en 10 euro voor jeugd tot 16 jaar. Aanmelden vooraf is verplicht via uitwedstrijden@svdonar.nl.

Busreis naar Leiden

Komende zondag speelt GasTerra Flames in Leiden de derde uitwedstrijd. Op dit moment zijn alle 140 kaarten gereserveerd door Donar-fans. We leggen voor de busreis een reservelijst aan. Interesse kan worden getoond via uitwedstrijden@svdonar.nl. De prijs is 30 euro en vertrektijd is zondag 22 mei om 11.15 uur bij Martiniplaza.

2 reacties

  1. Karin Zijlema –

   Hallo,

   Graag zou ik me opgeven voor de busreis naar Leiden op 29 mei a.s.
   Immers……..Donar gaat zaterdag 28 mei winnen in de martiniplaza.
   Kunnen wij op de lijst met 4 personen ?
   2 volw en 2 jeugd ?
   Als 4 personen teveel is op de lijst ….dan graag voor 2 volw.

   Graag hoor ik uw reactie,

   mvrgr Karin Zijlema

  2. Sander –

   Graag even een mailtje sturen naar uitwedstrijden@svdonar.nl, met namen van alle mensen die mee willen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.