Word nu lid!

Busreis en losse kaarten voor dinsdag 3 mei

door admin | Geen reacties

Komende dinsdag verzorgt SV Donar voor GasTerra Flames een busreis naar de uitwedstrijd tegen EiffelTowers Den Bosch. Deze bus zal dinsdag om 15.15 uur vertrekken bij Martiniplaza. Losse kaarten kunnen tot uiterlijk maandag 2 mei om 18.00 uur worden gereserveerd.

In De Maaspoort worden de fans van beide clubs gelijkwaardig ontvangen in de kantine en over en weer zijn voldoende kaarten ter beschikking gesteld.

De busreis kost 30 euro voor leden van SV Donar en 35 euro voor niet-leden. De bus vertrekt om 15.15 uur bij Martiniplaza. Opgeven kan tot uiterlijk maandag 2 mei om 18.00 uur door middel van het sturen van een e-mail naar uitwedstrijden@svdonar.nl.
Losse kaarten (12,50 euro per stuk) kunnen eveneens worden gereserveerd via dit e-mailadres. Deze zullen op de wedstrijddag vanaf één uur voor de wedstrijd bij de kassa van De Maaspoort af te halen en te betalen zijn. Bevestigingen worden in beide gevallen uiterlijk maandagavond 2 mei om 19.00 uur verstuurd.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.