Word nu lid!

Sfeeractie Sfeerbanners

door admin | Geen reacties

Zaterdag 23 april was het dan zover, precies op tijd voor de eerste play-offwedstrijd waren ze klaar: de sfeerbanners.

Na voorbereidingen van een kleine 10 weken en het vinden van een grote sponsor en een bedrijf dat ze kon drukken (RCG) waren ze net op tijd klaar voor de play-offserie in de DonarDome. Via een bedrijf van één van onze vaste supporters hebben we nog 300 spanrekkers weten te regelen, waarmee we de banners snel en mooi strak kunnen ophangen.

Na veel overleg en ideeën van verschillende kanten hebben de banners toch een duidelijk herkenbaar SV Donar-ontwerp gekregen. De zeven grote banners van elk 12 meter lang hangen voor de gehele BBC-tribune en de balkontribune boven langs. Het idee achter deze banners is een stukje eigen clubidentiteit te creëren in de overwegend rood-gekleurde hal en deze meer een uitstraling te geven van een echte mooie basketbalarena.

Via deze weg willen we alle mensen die een bijdrage hebben geleverd aan de banners bedanken!!

Groep Audio / Visueel & Sfeer

Doeken aan de BBC-kant. Foto: Sander de Jong

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.